Zinkovňa zabezpečí spoľahlivé pozinkovanie kovových povrchov

ZINKOVŇA

ZINKOVŇA

Zinkovňa, ktorá sa postará o spoľahlivú povrchovú úpravu kovov

Zinkovňa je miestom, ktoré sa postará o povrchovú úpravu kovov – ocele, zliatiny, medi či mosadze. Navštíviť zinkovňu je potrebné ešte pre začatím ich používania či pred ich vystavením vonkajším poveternostným podmienkam.

V našej zinkovni vykonávame profesionálne zinkovanie, ktoré slúži ako povrchová ochrana kovových povrchov. Zinkovaním sa predlžuje životnosť, odolnosť, ako aj stálosť vonkajších vlastnosti kovov.

Zinkovňa – miesto, ktorého sa korózia bojí

V špeciálne vybavenej zinkovni vykonávame galvanické zinkovanie za pomoci moderných zariadení, ktoré nám umožňujú takýmto spôsobom ošetrovať kovové povrchy rôznych tvarov a rozličných veľkostí. Závesnou technológiou zinkovania dokážeme pozinkovať kovové predmety až do 300 kg. Postaráme sa však ako o zinkovanie veľkých predmetov, tak aj o zinkovanie menších predmetov, výrobkov či rôznych súčastí.

Práve korózia je jednou z najčastejších vonkajších porúch kovových povrchov. A pritom sa jej dá tak jednoducho vyhnúť. Stačí navštíviť našu zinkovňu v okrese Piešťany a my sa postaráme o profesionálne galvanické zinkovanie, ktoré vytvorí ochranný povlak s obsahom až 95% zinku na kovových povrchoch.

Následne, keď sa korózia čiže hrdzavenie, pokúsi kovový povrch napadnúť, zachytí sa na zinkovom povlaku a neprenikne na povrch kovu. Zinkovaním je tak možné predchádzať priamej reakcii kovu s vonkajším prostredím. Tým je eliminované, pri profesionálnom prevedení, rizikovo výskytu korózie, ale aj rýchle vonkajšie opotrebovanie či predčasná strata životnosti.

Prečo sa obrátiť na našu zinkovňu?

V našej zinkovni sa zinkovaniugalvanickému zinkovaniu aj chromátovému zinkovaniu venujeme už desiatky rokov. Pri práci používame výhradne vysokokvalitný zinok, ktorý nám umožňuje spoľahlivo realizovať povrchové úpravy kovov v špecifických hrúbkach. Tie pre vaše kovové predmety vypočítame a vyhotovíme podľa individuálnych parametrov daného kovového predmetu.

Ponúkame vám vysokokvalitné zinkovanie, ktoré dokáže ochrániť kovové povrchy na veľmi dlhú dobu. Zároveň, garantujeme zinkovanie za bezkonkurenčné ceny v relatívne krátkom čase a s dôrazom na jeho kvalitu a dlhotrvajúci výsledok. Po pozinkovaní si okamžite všimnete mäkký a húževnatý povrch kovových povrchov. Ten dokáže poslúžiť ako dekoratívny povlak s dobrou koróznou odolnosťou alebo ako základ pre organické nátery. V prípade otázok či špecifických nárokov nás neváhajte kontaktovať.

Zinkovňa PUKPLUS: často kladené otázky

Je možné si objednať aj žiarové zinkovanie? Alebo sa sústreďujete výhradne na galvanické zinkovanie?

Sústreďujeme sa výhradne na galvanické zinkovanie. Ak máte záujem o žiarové zinkovanie, radi vám odporučíme partnerské firmy, ktoré sa špecializujú na túto metódu.

Späť

Poskytujete aj iné formy povrchovej úpravy kovov ako napríklad čiernenie, chromovanie, povrchová úprava lakovaním alebo povrchová úprava kovov práškovými farbami?

Nie, poskytujeme len povrchovú úpravu kovov – galvanické zinkovanie závesnou a bubnovou technikou. Naše služby zahŕňajú modrý, žltý a čierny chromát, ako aj odvodíkovanie. Naša zinkovňa sa zameriava na vysokú kvalitu a precíznosť pri galvanickom zinkovaní, čím zabezpečujeme dlhú životnosť a odolnosť vašich kovových výrobkov.

Späť

Vedeli by ste uviesť na webe aspoň orientačné ceny za galvanické zinkovanie? Alebo cena zinkovania za kg?

Cena galvanického zinkovania je dohodou. Orientačné ceny závisia od viacerých faktorov, ako sú typ a veľkosť dielov, požadovaná hrúbka zinkového povlaku a množstvo objednaných kusov. Pre presnú cenovú ponuku nás prosím kontaktujte s detailmi o vašich požiadavkách.

Späť

Aké sú hlavné výhody galvanického zinkovania?

Galvanické zinkovanie poskytuje vynikajúcu ochranu proti korózii, čím predlžuje životnosť kovových výrobkov. Okrem toho ponúka esteticky príjemný vzhľad s možnosťou výberu medzi modrým, žltým a čiernym chromátom. Naša zinkovňa garantuje vysokú kvalitu zinkového povlaku, ktorý zvyšuje odolnosť voči mechanickému poškodeniu a opotrebeniu.

Späť

Ako dlho trvá proces galvanického zinkovania?

Doba trvania galvanického zinkovania závisí od veľkosti a zložitosti dielov, ako aj od aktuálnej vyťaženosti našej zinkovne. V priemere trvá proces niekoľko hodín až dní. Pre presnejší odhad doby realizácie nás kontaktujte s podrobnými informáciami o vašej objednávke.

Späť

Aké typy dielov môžete galvanicky zinkovať?

Galvanicky zinkujeme rôzne typy dielov, od malých komponentov až po väčšie kovové konštrukcie. Naša zinkovňa je vybavená modernou technológiou, ktorá umožňuje zinkovať diely rôznych tvarov a veľkostí závesnou a bubnovou technikou.

Späť

Kontaktujte nás pre ďalšie informácie

Ak máte ďalšie otázky alebo potrebujete podrobnejšie informácie o našich službách, neváhajte nás kontaktovať. Naša zinkovňa je tu pre vás, aby zabezpečila vysokokvalitnú povrchovú úpravu vašich kovových výrobkov.

Veríme, že vám tieto odpovede pomôžu lepšie pochopiť naše služby. Pre viac informácií navštívte našu webovú stránku alebo nás kontaktujte priamo.