Zinkovňa zabezpečí spoľahlivé pozinkovanie kovových povrchov

ZINKOVŇA

Zinkovňa, ktorá sa postará o spoľahlivú povrchovú úpravu kovov

Zinkovňa je miestom, ktoré sa postará o povrchovú úpravu kovov – ocele, zliatiny, medi či mosadze. Navštíviť zinkovňu je potrebné ešte pre začatím ich používania či pred ich vystavením vonkajším poveternostným podmienkam.

V našej zinkovni vykonávame profesionálne zinkovanie, ktoré slúži ako povrchová ochrana kovových povrchov. Zinkovaním sa predlžuje životnosť, odolnosť, ako aj stálosť vonkajších vlastnosti kovov.

Zinkovňa – miesto, ktorého sa korózia bojí

V špeciálne vybavenej zinkovni vykonávame galvanické zinkovanie za pomoci moderných zariadení, ktoré nám umožňujú takýmto spôsobom ošetrovať kovové povrchy rôznych tvarov a rozličných veľkostí. Závesnou technológiou zinkovania dokážeme pozinkovať kovové predmety až do 300 kg. Postaráme sa však ako o zinkovanie veľkých predmetov, tak aj o zinkovanie menších predmetov, výrobkov či rôznych súčastí.

Práve korózia je jednou z najčastejších vonkajších porúch kovových povrchov. A pritom sa jej dá tak jednoducho vyhnúť. Stačí navštíviť našu zinkovňu v okrese Piešťany a my sa postaráme o profesionálne galvanické zinkovanie, ktoré vytvorí ochranný povlak s obsahom až 95% zinku na kovových povrchoch.

Následne, keď sa korózia čiže hrdzavenie, pokúsi kovový povrch napadnúť, zachytí sa na zinkovom povlaku a neprenikne na povrch kovu. Zinkovaním je tak možné predchádzať priamej reakcii kovu s vonkajším prostredím. Tým je eliminované, pri profesionálnom prevedení, rizikovo výskytu korózie, ale aj rýchle vonkajšie opotrebovanie či predčasná strata životnosti.

Prečo sa obrátiť na našu zinkovňu?

V našej zinkovni sa zinkovaniugalvanickému zinkovaniu aj chromátovému zinkovaniu venujeme už desiatky rokov. Pri práci používame výhradne vysokokvalitný zinok, ktorý nám umožňuje spoľahlivo realizovať povrchové úpravy kovov v špecifických hrúbkach. Tie pre vaše kovové predmety vypočítame a vyhotovíme podľa individuálnych parametrov daného kovového predmetu.

Ponúkame vám vysokokvalitné zinkovanie, ktoré dokáže ochrániť kovové povrchy na veľmi dlhú dobu. Zároveň, garantujeme zinkovanie za bezkonkurenčné ceny v relatívne krátkom čase a s dôrazom na jeho kvalitu a dlhotrvajúci výsledok. Po pozinkovaní si okamžite všimnete mäkký a húževnatý povrch kovových povrchov. Ten dokáže poslúžiť ako dekoratívny povlak s dobrou koróznou odolnosťou alebo ako základ pre organické nátery. V prípade otázok či špecifických nárokov nás neváhajte kontaktovať.